GELİNLİK TRENDLERİ


 Yaz mevsiminin kapıyı çaldığı şu günlerde kız çocuklarının yıllarca düşlediği gün geldi çattı.  Yavaş yavaş davetiyelerde gelmeye başladı. Çoğu kişiyide düğün telaşı sardı. Büssürü detay, mekan, pasta ama en önemlisi gelinlik...                                                      
   Gelinlerin en çok zorlandığı gelinlik seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli şey  sizi arka plana atmıycak sade ama şık bir gelinlik seçmenizdir. İster kabarık ister klasik tercih sizin..."
2012 yılınında ön plana çıkan trendleri ve kalsikleri sizlerle paylaşıcam..."

  • Sırt Dekolteli ve İşlemeli Modeller:   Bu yılın en çok ilgi gören gelinlik trendlerinden biri de sırt dekolteleri ve işlemeleri oldu. Sırtına güvenen gelin adaylarının mutlak tercihi olucak diye düşünüyorum..."


  • Kraliyet Tarzı:   Kate Middleton `ın düğününün üstünden bir yıl geçsede etkileri hala devam ediyor.Benimde favorim  olan Kate Middleton ve Grace Kelly`ın gelinliklerine benzer uzun kollu danteli bir gelinlik tercih edip kendinizi prenses gibi hissetmek istiyorsanız, işte size birkaç örnek;  • Rengarenk Gelinlikler:   Renkli gelinlik modellerinde Vera Wang ön planda . Koleksiyonlarıda renkli gelinliklere yer veren modacılar özelikle pudra, su yeşili, toprak tonları tercih etmiş..."  • Desenli gelikler:   Bir kez daha görmüş olduk ki çiçek desenleri heryerde gelinliklerde bile... 


  • Dantel Gelinlikler : Baştan aşağıya dantelden oluşan gelinlik tercih edip romantik bir hava estirmekde sizin elinizde..."


Gelin Ayakkabıları :    Kısa bir gelinlik tercih edicekseniz yada gelin ayakkabım farklı olsun diyorsanız size bir kaç örnek sunmak istiyorum. Tom Ford ,Sergio Rossi, Marc Jacobs ,Anastasia Radavich`ın bu yaz koleksiyonundan ve önce ki sezonlardan modası geçmiycek tasarımlarda ayakkbılar..."
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder