2015 - 2016 KIŞ : GRİ KABAN


    Sonbaharın son günlerini yaşarken kış için gardroplarida hazirlamaliyiz. Her ne kadar hava mevsim normallerin üstünde olsa da kış gümbür gümbür geliyor...

   Kışın vazgeçilmez parçası kabanlar sezon alışverişinde listenin ilk sırasında yerlerini alırken doğru kabanı seçmek herkesin ortak temennisi olsa gerek...

  Bu sezon bize inanılmaz derecede çok seçenek sunan markalar özellikle gri renkteki kaban tasarımlarıyla ünlüler ve bloggerların da etkisiyle kışın trendi belirledi.

Moda dünyasının ikonları Victoria Beckham, Kim Kardashian, Miranda Kerr, Rosie Huntington Whiteley, Kylie Jenner ve son olarak tarzıyla çok eleştirilen Cambridge düşesi Kate Middleton'ın bile gri kaban trendine çoktan dahil oldu.
     Gri kabanı kombinlemek ise           tamamen sizin tarzınıza ve            zevkinize kalmış. Özellikle renkli kürk yakalar ve şık botlarla zenginleştirebilirsiniz.

   Her tarzda gri kaban bulmak mümkün ancak sezonun diğer kaban trendlerini de göz önünde bulundurarak uzun ve daha minimalist modelleri tavsiye ederim. Twist marka uzun koyu gri kaban ise favorim diyebilirim.2 yorum:

  1. You really can't go wrong with a great coat. These pictures are stunning!
    the-creationofbeauty.blogspot.com

    YanıtlaSil
  2. Uzun süredir kendime gri bir kaban arıyorum. Bir türlü istediğimi bulamadım. Israrla bakmaya devam edeceğim :))))

    YanıtlaSil