Malefıcent Premier Stil | ANGELINA JOLIE


      Angelina Jolie`nin merakla beklenen filmi Maleficent`in çekimlerini tamamlayarak geçtiğimiz günlerde premier turuna çıktı. Premierlerde ki şıklığıyla beğeni kazanan güzel oyuncu vazgeçilmezi Atelier Versace tasarımlarıyla boy gösterdi.

     Paris`te düzenelen ilk galada Ralph Lauren tasarımı siyah bir tulum tercih eden Jolie yine kendini ön plana çıkaran sade şıklığıyla peplum detaylara sahip tulumunu çekici Christian Louboutin ayakkabıları ve doğal güzeliğiyle tamamladı.


      Londra premierinde ışıl ışıl görünen Angelina Jolie bu kez Atelier Versace 2014 koleksiyonunda ki birçok elbiseyle benzerlik taşıyan couture bir tasarım tercih etmiş. Elbisesini dikkat çekmeye aksesuarlarla ve topuz yaptırdığı saçlarıylada tamamlamış.


         Londra`da düzenelenen ikinci galada tur boyunca ilk kez siyah renkten vazgeçerek Versace tasarımı kuş desenli minimalist bir elbise tercih eden Angelina kırmızı ruju ve daha önce siyah rengiyle gördüğümüz Christian Louboutin ayakkabıların beyazıyla kombinini yapmış.


        Angelina Jolie filmin basın gösteriminde ise Saint Laurent tasarımı dantelli mini elbise tercih ederken daha öncede giydiği Christian Louboutin ayakkabılarla kombinini tamamlamış.


     Dünya premierinde en iddalı seçimini yapan Angelina Jolie straples deri Atelier Versace tasarımı bir elbise seçmiş. Kıyafetinide gold punk esintili aksesuarlar ve at kuyruğu yaptığı saçlarıyla tamamlamış.


     Şangay premierinde oldukça sade görünen Angelina siyah Micheal Kors tasarımı €180`ya satılan bir elbise tercih etmiş. Kombinini ise daha önce giydiği Christian Louboutin ayakkabının gold rengiyle tamamlamış.


       Angelina Jolie`in filmin birçok premierinde tercih ettiği Christian Louboutin ayakkabı oldukça dikkat çekerek ünlü oyuncu sayesinde filmle de özdeşleşti. Farklı tasarımıyla hemen dikkatleri toplayan Christian Louboutin Patetnt Leather & Mesh Sculpted ayakkabının üç renginide giydi.


       Angelina Jolie`in filmine gelirsek Disnep yapımı proje büyük bir görsel şölen sunarken filmde klasikleşmiş Uyuyan Güzel masalının kötü karakteri Maleficent`in anlatılmamış hikayesi gösteriliyor. Bu aksiyon dolu fantastik filmi henüz izlemediysenin en kısa zamanda izlemenizi tavsiye ederim.


1 yorum: