Kraliyet Stili | Yeni Zelanda Turu

      İngiliz Kraliyet ailesinin gözde çifti Prens Williams, eşi Kate Middleton ve oğulları prens George Alexander Louise ilk birlikte çıktıkları Kraliyet turunda tüm dünyanın ilgi odağı oldu. İlk durakları Yeni Zelanda ülkesi olan kraliyet ailesinin keyifli turunda ilgi odağı her ne kadar küçük prens George olsada çiftin birçok farklı sportif etkinliğe katılmasıda eğlencli görüntülere neden oldu.


     Kraliyet turunun bir diğer dikkat çeken kısmı giydikleri çok eleştirilen ve yok satan düşes Kate Middleton`ın tercihleri oldu. Oldukça renkli kıyafetler tercih eden düşes gardrobuna yeni eklediği tasarımlar ve vazgeçemediği parçalarla karşımıza çıktı. En çok dikkat çeken ve beğeni toplayan kırmızı paltosu olurken genel olarak sadeliği ve zarafeti yansıtan tasarımlar tercih etti.

     Kate ilk tercihini Catherine Walker tasarımı khaki militari russian great mantodan yana kulandı. Bu görüntüsüyle büyük beğeni toplayan düşes kırmızı şapka ve siyah ayakkabılarıylada mantosunu tamamladı.


       Düşes bu kez de Tory Burch markasının resort 2014 koleksiyonundan seçtiği desenli elbisesini siyah klasik ayakkabılarıyla ve doğal saç - makyajla tamamlamış.


     Kate açık mavi tondaki Alexander McQueen Unitily mantosuyla görülürken bu kez toplu bir saç modeli tercih etmiş. Koyu mavi süet ayakkabı ve siyah clutch mantosunu tamamlamış.


      Kate Middleton bu kezde katıldığı davete favori tasarımcısı Jenny Packham imzalı özel tasarım siyah elbisesini pırlanta küpe ve bilekliğiyle tamamlayarak gelmiş.


  Düşes farklı birçok etkinlikliğe katılacağı için daha sportif giyinmeyi tercih etmiş. Vazgeçemediği parçalar Zara Double Breasted ceket ve içinede ME+EM breton bluz tercih etmiş.


    Kate birçok kez tasarımlarıyla gördüğümüz marka Erdem`in resort 2014 koleksiyonundan Allie Crepe manto tercih etmiş. $3120 fiyatla satılan mantosunuda siyah renkteki Mulberry clutch ve ayakkabıyla tamamladı.


      Düşes bu kez Yeni Zelandalı tasarımcı Emilia Wickstead tasarımı mavi renkli etekleri pileli bir elbise tercih etmiş. Kate elbisesini aynı renkteki şık Jane Taylor şapkası ve siyah aksesuarlarla tamamlamış.


    Yine karşımıza spor tarzda çıkan Düşes pudra rengi Jonathan Saunders Oval Knit tasarımıyla çıkıyor. Kazağı lacivert pantolonu ve gri spor ayakkabılarıyla da tamamlıyor.


    Düşes`in Prens Williams`la evlenmeden önce giydiği kırmızı Luisa Spagnoli tasarımı takımıyla bir kez daha görülüyor. Zarif takımını siyah aksesuarlarlada tamamlıyor.


  Kate Yeni Zelanda`da ki son ziyaretinde sık sık giydiği koyu mavi Rebecca Taylor tüvid takımıyla karşımıza çıkıyor. Ceket hale markanın sitesinde $450.00 satılıyor.


2 yorum:

  1. Hello from Spain: I really like the style of Kate. She is very pretty and stylish. I love the first coat in red color .. We keep in touch

    YanıtlaSil
  2. I love the style of Kate! Great pics! Kisses.
    http://www.solaanteelespejo.blogspot.com.es/

    YanıtlaSil