Kraliyet Stili | Avusturalya Turu


    Kate Middleton`ın eşi ve oğluyla birlikte ilk kez katıltığı kraliyet turunun ikinci bölümü Avusturalya oldu. Burada yoğun bir programla hem ülkeyi gezen hem de bir çok etkinliğe katılan düşes tur sırasında giydiği kıyafetlerle İngiliz basının manşetlerinden inmezken moda eleştirmenleri tarafından oldukça sıradan bulundu. Yine rengarenk tercihlerde bulunan Kate Middleton en çok beğeniyi Sara Burton yönetiminde ki Alexander McQueen tasarımlarıyla aldı.


      Kate, Avusturalya turunun ilk durağında sarı rengiyle dikkat çeken Roksanda Ilincic ryedale wool crepe elbise tercih etmiş. Düşes fiyatı £950 olan elbisesini vazgeçilmez LK Bennett nude ayakkabıları ve clutchla tamamlamış.


     Kate turun ikinci günde DVF Dinae Von FurstenburgPatrice Navy White Ikat Wrap elbise seçmiş. Çok sık desenli kıyafetler tercih etmeyen Kate sayesinde fiyatı $490 olan elbise anında tükenmiş. Düşes elbisesini ise Stuart Weitzman Corkswoon ayakkabı, Muse cluch ve Mappin&Webb Fortune kolye tercih etmiş.


    Kate, Avusturya turunda bir jest yaparak Avusturalyalı tasarımcı Zimmerman roamer white lace elbise tercih etmiş. Elbisesini de Stuart Weitzman minx espadril ve LK Bennett natalie clutchla tamamlamış.


     Düşes bu kez karşımıza favori markası LK Bennett lasa poppy tasarımı tercih etmiş. Fiyatı $442 olan mavi çiçek desenli elbisesini Alexander McQueen süet ayakkabıyla kombinlemiş.


     Kate bu kez Alexander McQueen dove grey funnel neck coat elbiseyle görülürken pastel gri $2,639 fiyatıyla satılan elbisesini Jane Taylor şapka ve sade aksesuarlarla tamamlanmıştı.


      Düşes eşi ve oğluyla hayvanat bahçesine yaptığı ziyareti sırasında giydiği pastel renkteki dantel elbisesiyle çok beğenildi. Elbisenin adı açıklanmayan bir İngiliz tasarımcıya ait olduğu söylenirken ayakkabı olarak yine Stuart Weitzman minx espadril tercih emiş.


    Kate bir sonra ki gün daha önce Olimpiyatlarda giydiği elektrik mavisi Stella McCartney shift elbiseyle karşımıza çıkıyor. Elbisesini de süet LK Bennett ayakkabılarla tamamlıyor.


     Düşes Uluru ziyaretinde karşımıza daha önce giydiği bir model elbisenin farklı başka bir tonuyla çıkıyor. Elbise Roksanda Ilincic markasına ait Lovina Double Crepe model ve $998 satılıyor.


      Kate, Uluru ziyaretininde terciih ettiği tasarım ise yine daha önce Olimpiyatlarda giydiği bir parça oluyor. Düşes indirimli fiyatı $58 olan  Hobbs marka check wessex modeli tercih etmiş. Elbisesini Imperia Simple Slingback model ayakkabılarla tamamlamış.


      Düşes yine karşımıza favori markası Alexander McQueen özel tasarımı pudra renkli etek - bluz takımıyla çıkıyor. Özel tasarım prensesimize $1,698`a mahal olurken kıyafetinide vazgeçemediği aksesuarlarıyla tamamlıyor.


     Kate, bu turda ikinci kez yeşil renk tercih ederken Catherine Walker marka Emerald Green Evelyn model manto - elbisesiyle çok şık görünüyor. Elbisesini de LK Bennett Sledge ayakkabılarla tamamlamış.


     Düşes bu kez karşımıza Lela Rose marka 2012 yaz koleksiyonuna ait Cocktail White Lace Peplum elbiseyle çıkıyor. Fiyatı $6,722 olan elbisesinide siyah Mulberry clutch, Jimmy Choo Cosmic ayakkabı ve pırlanta bileklik ve kolyeyle de tamamlıyor.


     Kate Middleton kraliyet turunun son gününde Micheal Kors marka 2014 yaz koleksiyonuna ait manto tercih etmiş. Düşes tüvit mantosunu da $540 satılan Jonathan Howart şapka, süet Alexander McQueen Navy Court ayakkabı ve Russel and Bromley muse clutch tamamlamış.


1 yorum:

  1. Hello from Spain: I love the style of Kate Middleton. She is very pretty and elegant. Awesome outfits. Keep in touch

    YanıtlaSil