86. OSCAR ÖDÜL TÖRENİ


       Oscar ödül töreni heyecanlı bir bekleyişin ardından gerçekleşti. Gece geç saatlerde başlayan törenin bitmesi sabah saatlerini buldu. Oscar heykelciği sahiplerine kavuşurken görkemli törene gecenin sunucluğunu yapan Elle Degeneres`in muziplikleri damga vurdu.

        Ünlü yıldızların açlığını bastırmak için canlı yayınlanan törene pizza sipariş eden sunucu Brad Pitt yardımıyla pizzaları dağıtırken selfie çılgınılığını da Oscar`a taşımış oldu. Ünlü sunucu smokinle başladığı töreniyse prenses kostümüyle noktaladı. Törenin bir diğer çılgın ismi Jennifer Lawrence ise kırmızı halıda düşmesine rağmen moralini bozmadı ve muzipliklerine devam ederek gazetecilerle saklambaç oynadı.


   Gelelim Oscar`ın merakla beklenen kırmızı halısına...Oscar`ın en dikkat çekeni kırmızı halından geçen ışıltılı elbiseler ve göz alıcı mücevherler oldu. Pastel tonlarda ki renkler ve payetli dokular ön plana çıkarken en çok tercih edilen markalar Versace ve Alexander McQueen oldu.

   Lupita Nyong`O pastell renkteki mavi Prada tasarımı elbisiyle oldukça hoş görünüyordu. Elbisesini Fred Leighton marka taç, küpe ve yüzüklede tamamladı.


   Angelina Jolie, Elie Saab 2013 yaz couture koleksiyonundan seçtiği elbisesini Salvatore Ferregamo ayakkabı - clutch ve Robert Procop takılarla tamamlayarak gecenin şıkları arasında yer aldı.


  Charlize Theron, siyah renkteki Dior Couture tasarımı kıyafetini Chritian Louboutin ayakkabılar ve Harry Winston marka takılarla tamamladı.

   
    Camila Alves, minimalist tasarıma sahip Gabriela Cadena elbisesini Charlotte Olympia ayakkabı ve Lorraine Schwartz takılarla tamamladı.


    Sandra Bullock, gece mavisi saten Alexander McQueen tasarımı elbisesini Lorraine Schwartz küpe ve bileklikle tamamladı.


    Cate Blanchett, ışıltılı ve transparan Armani Prive 2013 yaz couture koleksiyonundan seçtiği elbisesini Roger Vivier ayakkabı, Swaroski ve Chopard takılarla tamamladı.


    Jennifer Lawrence, Dior Couture kırmızı renkteki sade modelli elbisesini Brian Atwood ayakkabı, Ferragamo clutch ve Neil Lane takılarla tamamladı.


    Lady Gaga straples lila rengi Atelier Versace elbisesini Brian Atwood ayakkabı ve Lorraine Schwartz takılarla tamamladı.


    Amy Adams, gece mavisi Gucci Premiere elbisesini Christian Louboutin ayakkabı, Tiffany & Co. clutch ve takılarla tamamladı.

 
      Jessica Biel, straples ışıltılı Chanel Couture elbisesini  Manolo Blahnik ayakkabı ve and Tiffany & Co. takılarla tamamladı.


    Julie Roberts, dantelli siyah Givenchy Couture elbisesini Jimmy Choo ayakkabı ve Bulgari takaılarla tamamladı.


        Penelope Cruz, tek omuzlu pudra rengi Giambattista Valli Couture elbisesini Loewe clutch ve Chopard tasarımı takılarla tamamladı.


        Anne Hathaway, metalik detaylara sahip Gucci Couture elbisesini Gucci ve  Neil Lane takılarla tamamladı.


       Kate Hudson , işlemeli Atelier Versace elbisesini Versace clutch ve Neil Lane takılarla tamamladı.


      Emma Watson, metalik dokudaki Vera Wang elbisesini Jimmy Choo ayakkabı, Anita Ko ear cuff, Chanel yüzük, Repossi  yüzük, Bouchon yüzük,  Solange yüzükle tamamldı.


      Naomi Watts, Calvin Klein Collection elbisesini yine markanın tasarımı bir ayakkabı, Bulgari clutch ve takılarla tamamladı.


    Olga Kurylenko, sırt dekolteli Alice Elia elbisesini, Oroton clutch, ve  Bvlgari gold takılarla tamamladı.


     Sally Hawkins, işlemeli Valentino 2013 yaz couture elbisesini Fred Leighton takılarla tamamladı.


         Pink, gecedeki şovu sırasında giydiği ışıltılı kırmızı Elie Saab 2013 yaz couture koleksiyonundan elbisesini Forevermark takılarla tamamladı.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder