86. Oscar Elbise Tahminleri


     Oscar için geri sayım başladı. Görkemli geceye yaklaşırken kimlerin gold heykelciği kazanacağı merak konusu olurken bir diğer merak edilen ise kırmızı halıda ünlülerin ne giyeceği ve hangi modacıyı tercih edeceği oldu.

     Ünlülerin stilleri incelenerek yapılan tahminlerden ilginç sonuçlar çıktı. Fotoshopla ünlülere o kıyafetler şimdiden giydirildi bile. İşte 86. Oscar töreni için yapılan tahminler ve şaşırtıcı sonuçları...


     Jennifer Lawrence`nin Dior couture tasarımı giymesine kesin gözle bakılırken turuncu işlemelere sahip elbise en çok oy alarak ünlü yıldızın giyeceği düşünülen model oldu. Amy Adams`ın uçuş uçuş bir Elie Saab tasarımı tercih etmesi beklenirken Julie Roberts için ortak tercih beyaz renk oldu.

     Cate Blachett için ise kulislerde en çok Giambattista Valli`nin adı geçiyor. Lupita Nyongo`nun pastel renkler tercih etmesi beklenirken ona en yakıştırılan model Elie Saab`ın rengerenk kabarık elbisesi oldu. Sandra Bullock için birçok farklı markanın adı geçerken hiç şüpesiz gecenin yıldızı Angelina Jolie için Atelier Versace, Ralp&Russo ve Saint Laurent markalarının adı söyleniyor.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder