Premier Stil | JENNIFER LAWRENCE


      Büyük beğeni toplayan Açlık Oyunları serisinin ikincisi yani Açlık Oyunları : Ateşi Yakalamak filminin başrol oyuncusu Jennifer Lawrence galada tercih ettiği kıyafetlerle premier stil köşemize konuk oldu.


     Dior markasıyla yakınlığı bilinen ünlü oyuncu beklendiği gibi fim premierini Dior resitaline çevirdi. Yedi premierde yedi ayrı Christian Dior tasarımı giyen Jennifer Lawrence, kimi galada moda eleştirmenleri tarafından şık bulunurken kimi galada rüküş ilan edildi. İşte yeni saç modeliyle de dikkat çeken Jennifer Lawrence ve premier stili...


     Los Angeles premierinde Christian Dior`un bu kış ki couture defilesinde görülen tamamı transparan mavi/gri renkteki elbiseyi defilenin aksine siyah büstiyerle tercih etti. Raf Simsons`un aksesuar olarak inci kolye kullanırken ünlü oyuncu Anita Ko markasından daha modern bir çift küpe tercih etti. Elbisesini Brian Atwood Tribeca model platformlu bir sandalet ve Roger Vivier clutchla tamamladı.


     Roma premirinde Christian Dior couture tasarımı tercih eden Jennifer Lawrence defilenin aksine daha romantik yorumladığı elbisesiyle moda eleştirmenleri tarafından en şık ikinci galası yorumunu aldı. Aksesuar olarak sade taarımlı Dana Rebecca Designs küpeleri ve Ana Khouri yüzüğü tercih eden ünlü oyuncu Manolo Blahnik Choas sandaletleriyle kombinini tamamladı.


     Paris premierinde Christian Dior couture elbise seçen Jennifer Lawrence bu tasarımla adeta başka bir kadına dönüşmüştü. Bu görünümüyle moda eleştirmenlerinin övgü dolu sözler alan ünlü oyuncu bordoya bakan kırmızı ruju çok dikkat çekse de aksesuar kullanmaktan vazgeçmeyerek Ana Khouri tasarımı bir ear cuff ve Monique Pean yüzük tercih etti.


     Londra premierinde yine Christian Dior couture tasarımı giyen Jennifer sırt dekoltesiyle Helenistik tarza göndermeler yapan elbisesini  Jewelry by EF Collection ve Sydney Evan tasarımı aksesuarlarla tamamladı. Ayakkabı olarak ise Kurt Geiger London Collection`dan Bond modeli tercih etti.


     Berlin premierinde bu kez Christian Dior`un 2014 resort koleksiyonundan ceket elbise olarak adlandırabileceğimiz bir modelle karşımıza çıktı. Etek kısımları volanlı elbisesini Stuart Weitzman Nudist topuklu bir sandaletle ve Ana Khouri takılarla tamamladı. Filmde ki rol arkadaşı Elizabet Banks`da katıldığı bu premiere Elie Saab Coture elbisesiyle ışıltı katarak göz doldurdu.


     Madrid premierinde Christian Dior`un 2014 resort koleksiyonundan seçtiği uzun uçları tül elbiseyi Stella Luna for Anthony Vaccerollo fall 2013 mule ayakkabıyla kombinlerken  Rona Pfeiffer yüzük ve Ana Khouri küpelerle tamamladı. Saçlarına hareket katarak daha dinamik bir görünüme kavuşan ünlü oyuncu bu premierdeki look`la moda eleştirmenleri tarafından şık ilan edildi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder