Isabel Marant For H&M Koleksiyonu Ünlüler Tarafından Kapışıldı !


     İsveç`li marka H&M bu sezona hareket katacak bir işbirliği yaparak Fransa`nın ikonik markası İsabel Marant`la ortak bir koleksiyon hazırladı. " Gerçek giysiler anı yaklar. " felsefesiyle hazırlanan koleksiyon İsabel Marant`ın tarzında giyilebilir parçalardan oluşuyor.
      Tasarımlarda çoğunlukla nötr renkler, etnik desenler, saçaklar ve deriler görülüyor. Koleksiyonda Parizyen şıklığa, grunge elbiseler ve bohem parçalar eşlik ediyor. Cool bir görünüme sahip koleksiyon birçok ünlü isminde dikkatini çekti.


     Paris`te düzenlenen koleksiyonun tanıtım partisinde de ünlüler Isabel Marant for H&M tasarımlarıyla karşımıza çıktı. Geceye katılan Freida Pinto koleksiyonun en gözde parçalarından biri olan ceketle çok dikkat çekti. Bu tasarımları günlük hayatta da tercih eden ünlüler oldu.

      Isabel Marant tasarımlarıyla görmeye alışık olduğumuz Rosie Huntington-Whiteley ve Kristen Dunst koleksiyondaki şeffaf şifon elbiseyle görüldü. Bence daha birçok ünlü ismin giyeceği bu tasarımlara sizde sahip olmak isterseniz 14 Kasım saat 10:00`da İstinye Park veya Zorlu Center`daki H&M mağzalarında bulabilirsiniz.
FREIDA PINTO
ROSIE HUNTINGTON
KRISTEN DUNST 
ALEX WEK
ASTRID BERGES
JANUARY JONES
OLGA KURLENKO
ELENA PERMINOVA
JULIA FRAUCHE
ALEXANDRA GOLOVANOT
ALMA JODOROWSKY
LOU LESAGE

2 yorum:

  1. Hello from Spain: I like Isabel Marant's creations for H & M. We keep in touch.

    YanıtlaSil
  2. Hello Marta, thank you for your comment :)))

    YanıtlaSil