4. GLOBAL MODA ÖDÜLLERİNİ SAHİPLERİNİ BULDU!

        Moda trendlerini belirleyen öncü moda portalı WGSN’in organize ettiği 4. Global Moda Ödülleri Londra’da sahiplerini buldu. Ödül töreninin ardından DAMAT TWEEN sponsorluğunda gerçekleşen afterparty dünyaca ünlü isimlerin ilgi odağı oldu.Güncel moda trendlerini belirleyen öncü moda portalı WGSN’in düzenlemiş olduğu 4. Global Moda Ödülleri, Londra’da, Victoria&Albert müzesinde gerçekleşen görkemli bir törenle sahiplerini buldu.               Dünyanın en büyük moda markalarının bir araya geldiği organizasyonda marka ve tasarımcılar arasından “en iyilerin” seçildiği törene DAMAT TWEEN damgasını vurdu.


     Geleceğin tasarımcılarının belirlendiği 4.Global Moda Ödülleri gecesinde, kazananlar, Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu’nun da bulunduğu, moda dünyasının uluslararası arenada isim yapmış profesyonellerinden oluşan jüri oylarıyla belirlendi. Victoria & Albert Müzesi’nin en şık salonlarından biri olan Raphael Galeri’de gerçekleşen gala yemeğinde Christopher Bailey yaşam boyu başarı ödülüne layık görülürken, en iyi kadın giyim dalında Erdem, erkek giyimde Oliver Spencer, aksesuar ve ayakkabıda ise Nicholas Kirkwood ödüllendirildi.


      Dünyanın stil sahibi isimlerini bir araya getiren ödül töreni, daha sonra Müzenin görkemli salonu Dome’de, DAMAT TWEEN sponsorluğunda gerçekleşen sürprizlerle dolu afterparty ile devam etti. Parti boyunca LED ekranlarda markanın defile ve çekim backstage görüntüleri yayınlanırken, müzenin duvarlarına lazerle DAMAT TWEEN logosu yansıtıldı, ayrıca onlarca cansız manken DAMAT ve Tween kombinleriyle salonda yerlerini aldı.
      Amber Le Bon, Laura Whitmore, Game of Thrones dizisinden tanınan Gwendoline Christie gibi dünyaca ünlü isimler yer aldığı parti, ünlü DJ Jeffrey Louis-Reed çaldığı parçaların eşliğinde devam etti.

GWENDOLINE CHRISTIE
LAURA WHITMORE


CAT DEELEY
AMBER LE BON

2 yorum: