2013-2014 KIŞ RENK UYUMLARI


     Bu renk hangi renge uyum sağlar gibi karasızlıklarınıza son verecek bu yazımda kışın en popüler renk uyumlarını incelemeye ne dersiniz?


Siyah + Beyaz Tonları : Diğer bir adıyla monokrom bir kaç sezonun ayrılmaz ikilisi olan siyah ve beyazı farklı materyalleri kullanarak kombinleyip daha da dikkat çekici bir boyuta ulaştırabilirsiniz.


Lacivert + Altın Tonları : Lacivertte altın rengiyle canlılık kazandıran tasarımcılar Calvin Klein ve Vionnet günlük kombinelerinize ilham vererek zenginleştirebilir.


Gri + Kahve Tonları : Bu iki tonu birlikte kullanmaya karar verirseniz ya Haider Ackerman kadını gibi cool takılmalısınız yada DsQuared2 gibi ışıltı aksesuarlar ve sarı - bordo gibi renklerle kombinlemelisiniz.


Bordo + Mavi Tonları : Kışın vazgeçilmez renklerinden biri olan bordoyu Pantone`nin 2014`ün rengi olarak belirlediği maviyle buluşturarak trend takipçisi olduğunuzu ispatlayabilirsiniz.


Siyah + Lacivert Tonları : Şüphesiz kışın en benimsediğimiz rengi siyah fakat bu sezon karşımıza yalnız çıkmayacak. Elektrik mavisinin tonlarıyla buluşarak iddiasını yükseltecek. Kıyafetten aksesuarlara kadar her şey bu iki renge bürünmüş olarak görülebilir.


Pamuk Şeker Pembesi + Kahve Tonları : Sezon renkleri içerisinden şaşırtıcı bir şekilde öne çıkan pamuk şeker pembesi kışımıza farklılık katarken tasarımcılar tarafından da kahverenginin birçok farklı tonuyla birleştirildi.

1 yorum:

  1. Hello from Spain: great proposals. I like the mix of black and white. Keep in touch

    YanıtlaSil