2013 - 2014 KIŞ AKSESUAR TRENDLERİ


      2013-2014 kış aksesuar trendlerinin en hitlerini bir araya getirirken pusulamız tasarımcılardan ve ünlülerden hiç şaşmadı. Sezonun dikkat çekici kadınlarından olmak için jean + tişört ve bu aksesuarlardan birinin yeterli olabileceğini sakın unutmayın !

Kürklü Aksesuarlar - Kış mevsiminde giysilerinizde yumuşak dokunuşlar hissetmek isteyebilirsiniz peki aksesuarlarınızda bu yumuşak dokunuşlara ne dersiniz? Fendi`nin başı çektiği tasarımcılar çantaları, ayakkabıları, saç aksesuarlarını ve hatta güneş gözlüklerini bile kürklendirdi. Genellikle renkli kürklerin kullanıldı bu tasarım genellikle Mink ve tilki kürkünden tasarlansa da imitasyon kürklerden yapılan tasarımlarda bulmak mümkün.

FENDI
CHANEL

MARNI
DONNA KARAN

LOUIS VUITTON
FENDI


Göz Sembollü Aksesuarlar - Farklı inanışlara göre çeşitli yorumlara maruz kalan göz sembolü bu sezon batıl inançlardan uzaklaşarak moda dünyasını etkisi altına aldı. Özellikle sezonda Kenzo`nun koleksiyonunda elbiseden ayakkabıya her parçada görülen sembole Dior`da kayıtsız kalamayarak göz baskılı saten çizmeleriyle dikkat çekti. Sezonun en iddalı trendleri arasına girmeyi başaran bu sembol bijuteri dünyasında kendine daha geniş bir yer buldu.

KENZO
KENZOSloganlı Aksesuarlar - Sokakta mutlaka rastlamış olacağınız  " itgirl " yazılı tişörtlerin çok ötesinde daha da iddalı yazıların çanta ve takılarda göründüğü bu trend özellikle de Lanvin kış koleksiyonunu esir aldı. Lanvin`de Cool, Happy, Help ve Love kelimeleriyle mesaj verirken Sophia Webster ve Moshcino çantalarında uzun yazılar tercih etmiş.

LANVIN
LANVIN


LANVIN
SOPHIA WEBSTER


MOSCHINO
LANVIN

Maskulen Aksesuarlar - Sezondaki maskulen akımı zenginleştiren bu aksesuarlar papyonlar, kravat, eldiven, avize küpeler ve oxford ayakkabılar oldu. Çok trend takım elbiselerin en yakışanı olan maskulen aksesuarları bu kış sıklıkla kullanabilirsiniz.

BALMAIN
3.1 PHILLIP LIMDSQUARED2
DSQUARED2


DKNY
BOTTEGA VENETAZincirli Aksesuarlar - Punk akımının büyük bir parçası olan zincirlerle süslenmiş aksesuarlarda en ön planda zincir kolyeler yer alıyor. Ünlülerin boyunlarında sıkça görülen bu kolyeler Micheal Kors`un defilesinde yalın kullanılırken Karl Lagerfeld yönetiminde ki Chanel`de zincirlerle süslü bot ve çantalar eşiliğinde kullanıldı.

CHANEL
MICHEAL KORS


CHANEL
CHANEL


2 yorum:

  1. Hello from Spain: beautiful scarves proposals. Keep in touch...

    YanıtlaSil