Premier Stil | " DIANE " NAOMI WATTS


      Geçtiğimiz günlerde vizyona giren Diane filmi her açıdan çok dikkat çekiyor. Lady Diane`nın hayatının anlatıldığı ve Naomi Watts`ın başrolün de olduğu film sayesinde hepimizin akıllarına tekrardan gelen Lady Diane bu süre içeresin de birçok makaleden dergiye her yere konu oldu.

     Oysa ki Diane`nın hayatı ismi söylendiği anda gözümüzün önünden bir film şeridi gibi geçerdi. Prens Charles`la evlenişinden, düğününe, monarşiye baş kaldırışından, boşanmasına ve son olarakta ölümüne sebep olan o meçhul trafik kazasıyla.

     Bir prenses olarak oldukça şanssız bir hayat geçiren Lady Di kraliyet ailesinin karşı çıkmasına rağmen yapılan filmde beyaz perdeye olduğu gibi yansıtılmış. Filmde kostüm ve dekor benzerliklerine de büyük özen gösterilmiş.

     Bu kadar ilgi gören filmin merakla beklenen premierin de Naomi Watts ilgi odağı oldu. Fakat galada ki şıklığı beklentileri pek karşılayamadı. Londra premierinde beyaz çapraz asklılara sahip, yırtmaçlı, Versace tasarımı bir elbise seçmiş. Kıyafetini siyah ayakkabı ve clutchla kombinleyen oyuncu örgülerle hareketlendirilmiş topuz saçlarını doğal makyajla tamamlamış.


     Paris galasında tercihi bir kez daha beyazdan yana olan Naomi Watts bu kez Marchesa 2013 yaz koleksiyonundan kat kat tüllerden oluşan bir elbise tercih etmiş. Bu görünümüyle daha çok beğenilen oyuncu açık sandaletler ve bordo clucth kullanmış. Kıyafeti için daha sade bir topuz yaptıran Naomi, kırmız rujla iddalı bir makyaj yapmış.


     Premierin after partisnde ise siyah üst kısmı transparan Saint Laurent elbise tercih etmiş. Kıyafetini Casadie ayakkabı ve Tod`s clutchla da tamamlamış.


4 yorum:

 1. Siyah tüllü elbise bu sene moda ama bana artık çok basit geliyor.. Diğerleri oldukça iddalı ve güzel..
  ayrıca filmide merakla bekliyorum..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haklısın mu modelle sıklıkla karşılaşacağız -

   Sil