GREYDER’DEN BİR ŞEHİR EFSANESİ “I LOVE NY”


Metropol şehirlerden ilham alan tasarımları ve özgün kreasyonlarıyla dikkat çeken Greyder, 2013-2014 Sonbahar – Kış Sezonu’na büyüleyici bir koleksiyon ile giriş yapıyor. 

Dünya modasının başkentlerinden biri olan Newyork’ta gerçekleşen Greyder 
Sonbahar – Kış Sezonu moda çekimlerinde Amerika’nın en kozmopolit şehrinin güzellikleri de objektiflere yansıyor. Newyork’un yüksek gökdelenleri, şehrin ultra modern yapısı, yüksek kaldırımlar, trafiğin sonsuz akışı ve baş döndürücü ışıklar Greyder tasarımlarının çeşitliliğine vurgu yapıyor.

Dört farklı koleksiyonla sezonun kapılarını aralayan Greyder’de The Naturalist, New Modern, City Style ve Street Fashion modelleri kullanıcılarla buluşuyor.

Özgürlük Ruhunu Yansıtıyor 

Mücadeleci, doğayı seven, hayatı dolu dolu yaşayan, yükseklik korkusuna inat hep daha yükseğe çıkan ve yeniliği keşfetmeyi sevenler için Greyder’in The Naturalist koleksiyonu kadın ve erkeklerin beğenisini kazanıyor. Her türlü zorlu koşulda bile sağlam ve dayanıklılığını koruyan The Naturalist modelleri sonbahar yağmurlarını karşılanmaya hazır…


I & love Newyork !

Greyder New Modern Koleksiyonu, sonbaharın en romantik anlarının yaşandığı Newyork Central Park’ın muhteşem renklerini yansıyor. Böylece sonbahar ve kışın haki renkleri, bordolar, grinin kirletilmiş tonları, navy ve olgun kahveler serinin en çok kullanılan renkleri olarak karşımıza çıkıyor.


Street Fashion 

Şehrin hareketli yüzünü yansıtan Greyder Street Fashion Koleksiyonu, modanın ve sanatın kalbinin attığı sokaklara zamansız bir giriş yapıyor. Troklu, demir tokalı, zincirli ve taşlı modeller; bakır, siyah, bordo, gri renklerle ön plana çıkıyor. Koleksiyonu farklı kılan iki renkli modeller ise bu kış en çok beğenilecek modeller arasında yerini garantiliyor.


Greyder City Style Koleksiyonu ise yaşayan şehrin ruhunu yansıtıyor. Siyah ve kahvenin yoğunluğunun yanı sıra honey gold tonları da farklı renkler arasında sunuluyor. İşlevsel ve teknolojik tasarımlar zıtlıklarıyla yan yana kullanılıyor. Özellikle daha yumuşak derilerle çalışılmış teknolojik tarz ve çok fazla vurgulanan rahat görünüm kış sezonu için ideal bir uyum sağlıyor. 2013- 2014 kış sezonunda Greyder ayakkabılar ile kendinden emin ve şık adımlar sizleri bekliyor.

www.greyder.com

1 yorum:

  1. Great pics! Kisses.
    http://www.solaanteelespejo.blogspot.com.es/

    YanıtlaSil