Premier Stil | Angelina Jolie

      Dünya Savaşı Z filminde oynayan Brad Pitt premiere altı çocuğunun annesi Angelina Jolie`yle birlikte katıldı. Jolie, geçirdiği operasyondan  sonra ilk kez kameraların karşısına geçeceği için basının yoğun ilgisini çekti.
     Gelelim ünlü oyuncunun premierdeki kıyafet seçimlerine, Angelina her zaman ki gibi kendini ön plana çıkaran siyah ağırlıklı ve modern seçimler yaptı.


      İlk premierde Angelina Jolie, bu aralar sıklıkla tercih ettiği marka Saint Laurent tasarımı bir elbise giydi. Siyah elbisenin üst kısmı drapeli, beli ise transparan detaylara sahipti. Ünlü oyuncu elbisesini sade takılar ve doğal saç-makyajla tamamladı.


      Berlin premierinde Ralph & Russo Couture tasarımı tercih eden angelina Jolie, peplum metalik kemerli beyaz elbiseyle çok hoş görünüyordu. Elbisesini Saint Laurent Pointed model beyaz ayakkabıyla tamamlayarak zarafetine zarafet kattı.


       Paris premierinde, Saint Laurent` in defilesinin açılışını yapan takım elbiseyi tercih eden Angelina Jolie takımı daha sade ve klasik kombinledi. Bu kez saçlarını modern atkuyruğu yapan oyuncu ayakkabı olarak yine aynı markanın klasikleşmiş modelini seçti.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder