Kim Kardashian Pregnant Stil Mercek Altında

        Kim Kardashian kızı Nort West`i kucağına aldı. Fakat geride hala konuşulan görüntüler bıraktı. Bununda sebebi hamileyken yaptığı kıyafet tercihlerinden kaynaklanıyordu. Oldukça cesur parçalar seçen Kim, transparan bir bluz giymekten bile çekinmemişti.    

        Kimi zaman hamileler için uygunsuz ve oldukça sağlıksız kıyafetler giymekle kimi zamanda basın için giyinmek ve Kanye West için giyindiğini söylemekle eleştirildi. Özelliklede hamileliği ilerledikçe dahada tepki çekti. Dokuz ay boyunca hiç hamile koleksiyonlarından giyinmeyen Kim Kardashian, son aylara kadarda yüksek topuklardan vazgeçmedi.


        Kim Kardashian ne kadar eleştirilirse de doğru tercihlerde de bulundu. Zaten hamilelik sürecinde bir bayana kilo aldığı için baskı yapmanın doğru olduğunu düşünmüyorum. Hatırlarsanız Kim, yabancı basının bu baskılarından dolayı Keeping Up With The Kardashians reality şov programında göz yaşlarını tutamamıştı.


        Aslına bakılırsa Kim Kardashian`ın stili hamileliğinin de dışında vücud tipine hiç uygun giyinmediği için eleştiri alıyor. Kim Kardashian`dan alınacak moda dersi ise işte bu vücud tipine uygun giyinmek. Çünkü ne kadar iddialı ve şık parçalar seçerseniz seçin taşıyamadıktan sonra sizi büyük bir rüküşlüğe itiyor.


1 yorum:

  1. kilodan çok fazla şişkinliği vardı o da normaldir biraz daha düzgün seçim yapsaydı hiç göze batmazdı ama kim işte basının ilgisi için yaşıyor o.. bebeğin adı da ne tuhaf olmuş öyle..

    YanıtlaSil