Anneler Günü Özel | Ünlü Anneler


   Ünlü anneler ışıltılı hayatlarına rağmen anneliğin daha büyülü olduğunu düşünüyorlar. Anneliğin onlara bilgelik ve olgunluk kattığını söylüyorlar. Kiminin altı çocuğu kimin iki ama hepsi aynı fikirde anneliğin inanılmaz olduğunu belirtiyorlar.
Angelino Jolie üç biyolojik üç evlatlık olmak üzere olmak üzere altı oçuk annesi doğal olarak en çok  evlat edinmesi dikkat çekiyor. Angelina Jolie ise bu duruma açıklık getiriyor. " Başka ülkelere gittiğiniz zaman oralarda Amerika'da asla göremeyeceğiniz bir fakirlik ve acıyla karşılaşıyorsunuz. Çocuklar söz konusu olduğunda sınırların bir önemi yok. Bütün çocuklarımı onlarla aramda gelişen ani duygusal bağ sebebiyle evlat edindim. Hiçbir zaman "Ben bir çocuk evlat edinmek istiyorum, o mu olsun, bu mu?" gibi bir şey düşünmedim. Bundan çok daha derin bir süreç benim için.

Victoria Beckham üç erkek ve bir kız sahibi ve çalışan bir anne olmasına rağmen çocuklarının her zaman önceliği olduğunu belirtiyor. Anne olmanın çok keyifli olduğunu ve onlar için herşeyi yapabileceğini söylüyor.  Evden işe giderken ise çocuklarını geride bıraktığı için hep pişmanlık duyduğunu itiraf ediyor.Gisele Bundchen ikinci çocuğunu kucağına yeni alırken anneliğin hayatına çok şey kattını ve de değiştirdiğini belirterek "İlk ay neredeyse hiç uyumadım. Sürekli bebeğim nefes alıyor mu diye düşünüyordum. Panik haldeydim. Annem birkaç ay hep yanımdaydı, bana çok yardım etti. Anne olmak gerçekten zor iş ama her şeye değiyor. Kendimi ne kadar iyi hissedersem, o kadar iyi anne olurum " diye düşündüğünü söyledi.


Gwen Stefani anneliğini bir çırpıda " anne olmak süper eğlenceli çünkü onlarla ilgilenirken ne olacak diye düşünmüyorsun. Gerçekten yavaş yavaş ilerliyor. İlk bakışta hayatın tamamen aynı gibi. Senin her yere götürdüğün küçük şirin bir şeyin var ve bu inanılmaz bir şey. Onlar büyüdükçe, gerçekten hayatınızda değişmeye başlıyor. Aman Tanrım, okulu var, birinci sınıfı bitirmek zorunda, okumayı öğreniyor. AHHHHH, her şey ciddi olmaya başlıyor " ifadeleriyle anlatıyor.


Adriana Lima ise " çok seyahat ediyorum ama anne olduğumdan beri her şey değişti. Evimden ve çocuklarımdan çok uzak kalmamaya çalışıyorum. İlgili bir anneyim. Ben tam bir ev hanımıyım. Yemek yapıyorum, çocuklarla oynuyorum, onları okula götürüyorum. Normal bir hayat sürmeye çalışıyorum çünkü kendimi normal hissetmek istiyorum " diyor.
Katie Holmes annelikten çok kızıyla nasıl vakit geçirdiklerini ve kızı Suri`nin marifetlerini anlatıyor. "Suri’yle birlikte yemek yapıyor, çamaşır yıkıyoruz. Suri toz da alıyor. Benimle çekimlere geldiğinde makyaj kutusunu o toparlıyor ve temizliyor… Hatta bu yetmezse, yerleri süpürmeye kalkışıyor."


Miranda Kerr oğlu Flyyn`ı yayından aneredeyse hiç ayırmıyor ve bunuda sözlerinde belirterek " Aile olarak bir bütün olduğumuzu hissediyorum. Orlando çok iyi bir baba. Birlikteyken çok kaliteli zaman geçirmeye özen gösteriyoruz, dans ediyoruz ve birbirimize konsantre oluyoruz. Benimle gelebildiği her yere oğlumu da götürmeye çalışıyorum. Ekipteki diğerleri de yaşıt çocuklarını getiriyorlar ve biz işimizi yaparken onlar da oyun oynuyorlar. Çok tatlılar " diyor.


                         
                        TÜM ANNELERİN ANNELER GÜNÜNÜ KUTLUYORUM !!!
  Sevgilerle...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder