66. CANNES FİLM FESTIVALIN`de ÜÇ TÜRK

     66. Cannes Film Festivalinde üç Türkle temsil edildik. Temsilcilerimiz Saadet Aksoy ve Cansu Dere oldukça ilgi gördü. Bir diğer temsilcimiz türk televizyonlarının eskimeyen yüzlerinden Hülya Avşar ise mücevher firmasının sponsorluğuyla gittiği Cannes`da beklenen ilgiyi göremedi. Fakat Penelope Cruz`la oynadığı filmle dünya sinemasına açılan Saadet Aksoy ve Cansu Dere oldukça ilgi görerek Cannes`da dikkat çekti.
      Kırmızı halıda iki Türk temsilcimizin gördüğü ilginin ana nedenlerinden biride şüphesiz şıklıklarıydı. Saadet Aksoy kırmızı halıda iki kez boy göstererek beğeni topladı. İlk tercihinde Valentino tasarımı ışıltılı bir elbise olurken ikinci tercihi Emilio Pucci`den sırt dekolteli ve yırtmaçlı bir tasarım tercih etti.


    Cansu Dere ise Alberta Ferretti tasarımıyla kırmızı halıda boy gösterdi. Uçuş uçuş elbisesinin taş işlemelileri de çok dozunda ve klas duruyordu. Doğal saç ve makyajıyla da elbisesini tamamlamayı bildi.


    Hülya Avşar iki ünlümüzün aksine hem ilgi görmedi hemde büyük bir şıklık içerisinde değildi. Melih Yazgın imzalı kıyafeti ve gösterişli takılarıyla kırmız halıdan kısa bir geçiş yaptı.


2 yorum:

  1. saadet Işıl Aksoy ve Cansu Dere harika görünüyor! Hem çok şıklar hem de daha bi güzel geldiler nedense gözümüe:)))
    Hülya Avşar çok sönük kalmış bu elbise modeli güzel ama çok kullandı artık bunu yıllardır görüyoruz!

    YanıtlaSil