Takmayan Kalmadı | Zara Lunch Bag

     Sezonun çanta trendlerinde geniş yer kaplayan Lunch Bag`ler yani deriden yapılmış kese kağıtları Zara`nın tasarımıyla sokağa taşındı. Siyah ve kahverengi seçenekeleri birde pembe + kırmızıdan tasarlanan modeli buluyor. Çanta Celine markasıyla benzerlik taşımasıylada gündeme gelmişti. Birçok ünlü bloggerın da kullandığı Zara Basıc Messenger`dan sizde gardrobuza eklemek isterseniz 59.95 gibi uygun bir fiyata BURADAN ulaşabilirsiniz.5 yorum:

 1. kese kağıdı formunda çantalar,gerçekten çok ilginç.sezonun modası şeffaf çantalardan sonra birde kese kağıdı formunda çantaları ekleyeceğiz desenizze alışveriş listemize:)

  YanıtlaSil
 2. heeeiiii
  i have created a sort of "awareness campaign" for animals rights!
  i hope that you can partecipe (there are not rules and it's totally free), if you are interested you can read about it in my blog! With my bad english (ahahah!!) i try to explain what to do :)
  THE POST IS CALLED "LEGGIMI/READ ME" and the english version is after the italian version, this campaign will be WEDNESDAY MAY 1.
  i really hope that you can partecipe dear <3
  Have a great day :*

  www.alicemazzara.blogspot.com

  YanıtlaSil
 3. Great selection! Kisses dear.
  http://www.solaanteelespejo.blogspot.com.es/

  YanıtlaSil
 4. kesinlikle ben de seviyorum bu çantaları, basit görünümlü tasarımı kese kağıdı çağrışımı hoşuma gidiyor. Benim tercihim bej-vizon olanlar olurdu sanırım:)))

  YanıtlaSil