Takmayan Kalmadı | Stella McCartney Güneş Gözlükleri

        Kışında kullanılan güneş gözlükleri yaz gelince vazgeçilmez aksesuarla haline gelir. Bu yazında ön plana çıkıcak güneş gözlüğü tasarımı Stella McCartney`den geldi. Doğal maddelerden tasarlanan çevre dostu bu gözlükler daha oval ve büyük boyutlarda tasarlanmış.
      Stella McCartney 50`li ve 60`lı yılların en tutulmuş kedi gözü güneş gözlüklerini modernize ederek 2013 yazına taşıdı. Bunun ardından da stilleriyle dikkat çeken birçok ünlü isim ve sokak stilinin öncüleri Stella McCartney Cat Eye güneş gözlüklerden vazgeçemedi.
     Yuvarlak ve köşeli yüzlerde daha iyi durduğu bilenen kedi gözlükleri, bu yüz hatlarına sahip Miranda Kerr ve Anne Hathaway gibi isimlerde görüyoruz.
     Zamansız olarak anılan bu tasarım gözlükler geniş bir renk yelpazesine sahip ve fiyat aralığıda  365.80 ile 433.20 TL arasında değişiyor. Stella gözlükleri daha yakından incelemek isterseniz Neiman Marcus bulabilirsiniz.
KATE MOSS
ANNE HATHAWAY
MIRANDA KERR
CHARLIZE THERON
EMMA STONE
KRISTEN DUNST
GWEN STEFANI
TAYLOR TOMASI

3 yorum:

  1. Çok güzel bir post olmuş. Kedi Gözler son derece enteresan bir ara yine tavan yapmıştı, hoş. Ben gözlükler konusunda hep kararsız kalmışımdır.. Charlize Theron' a çok yakıştırdım, gerçekten.

    YanıtlaSil