Takmayan Kalmadı | EAR CUFF

       Uzun zamandır popüler olan ear cuff yani kulak manşetleri son dönemin en popüler aksesuarlarından. Podyumlardan kırmızı halılara ve sokaklara kadar taşan ear cuff`lar değerli taşlardan elmaslardan bile tasarlandı. Fakat bizim özelliklede sokak stilinde gördüklerimiz inci, çivi, tüy ve imitasyon taşlardan oluşanlar.
        Zor ama şık bu parçayı toplu saçlara yada salık bıraktığınız saçlarınızı geriye atarak kullanabilirsiniz. Eğer bu aksesuar size çok gösterişli geldiyse Miranda Kerr gibi daha küçük boyutlu sade modellerini tercih edebilirsiniz. Ear Cuff`ları nereden bulabilirim derseniz birçok çeşidin olduğu Lidyana.com - Asos.com - Topshop.com`a eğer daha farklı modeller bulmak istersenizde Ryan Storer `a tıklayabilirsiniz.


NATASHA GOLDENBERG
CHIARA FERRAGNI
CARA DELEVINGE
EDIE CAMPBELL
KESHA
ALICIA KEYS
MIRANDA KERR
ASOS Pastel Rainbow Ear Cuff
RODARTE
ROBERTO CAVALLI

3 yorum:

 1. bende bayılıyorum ama takacak ortamım yok, malum iş hayatı:(

  YanıtlaSil
 2. heeeiiii
  i remember you that tomorrow is the big day to participate to my initiative for animals rights!it's soooo simple, it's consists to post a photo about animals (a photo with your pet, or a simple animal photo, or a sentence about animals right…what you want!!!it's totally free!)
  if you want to know more, go to my last post ("LEGGIMI/READ ME") and read about it :)
  i hope you can participate :*

  www.alicemazzara.blogspot.com

  YanıtlaSil