Sezondan Favorilerim | 2013 Resort Lookları

        Resort koleksiyonlarına baktığımda tümünün yaz trendlerini yansıttığını gördüm. Bende seçimlerimi yaparken beğenimin dışında gelecek sezonlarda ön plana çıkıcağını düşündüğüm şeyler seçtim. 
       Reed Krakoff ipeksi kumaşları, sade siluetleri ve renkleriyle beğenimi kazanırken yumuşak kumaş tercihiyle sportif etki veriyor. Önümüzde ki sezonlarda sıkça görüceğimiz asimetrik yırtmaçları ve kesimleriyle favorilerimde baş köşeye yerleşti.


        Balmain maskülen tarzda ki yumuşak tonlar barındıran koleksiyonuda  beğenimi kazandı. Özellikle de geometrik desenleri ve takımlarıyla oluşturduğu koleksiyonunda gümüş detaylar ve pililerden tasarlanan elbisesi favorilerimin başında geliyor. 

        
       Mugler ise keskin terziliğini yansıttığı modernzimin doruklarında ki koleksiyonuyla tüm netliğini ortaya çıkarmış. Tasarımcı çok az desene yer versediği koleksiyonda klasik renkler seçerken kırmızıyla iddasını yükseltmiş.

        Vionnet beyaz ve mor tonlarını kullandığı koleksiyonunda sportif ve günlük bir tarz sunuyor. Mürdüm renginde tulumu tamamladığı koyu lila tonlarında ki salaş ceket ve modern cluchtla beğenimi kazandı.

         
     Jenni Kayne şık güneş gözlüklerinin eşlik ettiği koleksiyonunda baskın siyahın dışında ki yumuşak tonları hakim. Nude rengindeki kısa tulum ve aynı renktedi ceketiylede şık bir look oluşturmuş.

         
        Diğer koleksiyonlardan karma haline getirdiğim looklardan Alexander McQueen, Celine, Erdem ve Chanel tasarımlarıyla oldukça dikkat çekiyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder