Premier Stil | MİCHELLE WİLLİAMS

      Şu sıralar sinemalarda olan Oz The Great And Powerful fiilminin yıldızı Michelle Williams birçok farklı ülkede gerçekleşen premierlerde giydikleriyle dikkat çekti. Williams, hep aynı tarzda giymesine rağmen birçok farklı markayı tercih etti.


      İlk premierde, beyaz renkte çiçek motifleri boncuklarla işlenmiş özel tasarım Prada bir elbise tercih etti. Fakat elbisenin asıl iddası derin yan yırtmacındaydı. Michelle, yırtmacından görünen siyah iç çamaşırıylada elbisesinin muhafazakar görüntüsünü kırarak daha dikkat çekici bir görünüme kavuştu. Doğal saç ve makyaj tercih ederken koyu tonlarda bir clucht ve taş detayları olan yüksek topuklu bir ayakkabıyla kıyafetini tamamladı.

     Daha sonra İngiltere premierinde dokusuyla dikkat çeken straplez Burberry Prorsum bir elbise tercih etti. Elbisenin defilede ki modern kombinlenişini gördükten sonra Williams`in Jimmy Choo topuklu sandaletleriyle tamamlayışı çok sıradan gözüküyordu. Aksesuar olarakta sade bir yüzük tercih ederken bu kez makyajında iddalı bir ruj kullanmıştı.

     Filmin Moskova`da gerçekleşen ilk premierinde önünde özel bir kesimle desen havası verilmiş simsiyah Victoria Beckham bir elbise tercih etmiş. Saçları tüm premierlerde aynı şekilde olurken makyajı bu kez daha hafifti. Ayakkabı seçimini ise Charlotte Olympia`nın Astrid modelinden yana kullandı.


     Son olarakta yine Moskova premierinde siyah ve ışıltılı gold renkteki Jason Wu pre-fall 2013 koleksiyonundan uzun bir elbise tercih etti. Saç ve makyajıyla elbiseye sportif bir hava katarken, takı olarak siyah bir bileklik tercih etti.

2 yorum: