Premier Stil | GWYNETH PALTROW

     Sade tarzıyla her zaman beğenilen ve People Magazinin bu yıl için dünyanın en güzel kadını seçtiği Gwyneth Paltrow "Iron Man 3" filminin premieri için ülke ülke geziyor. Her premier de farklı bir marka seçen Gwynet, şıklığından asla ödün vermiyor. Türk modacı erdem Moralıoğlu`nu da tercih eden Gwyneth Paltrow son premierde giydiği transparan detaylar içeren Antonio Berardi elbisesiylede çok ses getirdi.


     Filmin Berlin premierinde tam yazlık beyaz renkte Kaufman Franco marka bir elbise seçen Gwyneth Paltrow çok sade ama şıktı. Elbisesine tek eşlik eden takısı pırlanta yüzüğü olurken düz fönlü saçı ve hafif makyajıyla dinamik görünüyordu. Ayakkabı olarak Christian Louboutın`nin önümüzdeki kış koleksiyonundan Geo modelini tercih etti.

     Modanın baş kenti Paris`te düzenlenen premierde Türk Modacı Erdem`in 2013 - 2014 kış koleksiyonundan koyu tonlarda çiçek desenli bir takım tercih eden Gwynet Paltrow şıklığı yakaladı. Taşıdığı kıyafeti ön plana çıkarmak istercesine saç ve makyajı günlüktü. Aksesuar tercihi tek bir yüzükten yana olurken lavicert renkte Jimmy Choo Anouk model ayakkabıyla kıyafetini tamamladı.


       Londra galasında üst kısmı ceket formunda siyah - beyaz Christian Dior 2013 Pre-Fall koleksiyonundan bir elbise seçen Gwyent bu görüntüsüyle iş kadınlarını andırıyor. Premierler boyunca vazgeçemediği düz fönlü saçlarıyla gördümüz Gwynet Paltrow, ayakkabı olarak bantlı Manolo Blahnik tasarımını tercih ediyor.


       Gwynet Paltrow en iddalı elbisesini Hollywood premierinde giyiyor. 40 yaşında olmasına rağmen yanları tamamen tülden tasarlanmış Antonio Berardi`nin önümüzde ki kış koleksiyonundan bir elbise seçiyor. Aksesuar tercihini sallantılı modern tasarıma sahip bir küpeden yana kullanırken Christian Louboutin Dufoura model platformlu ayakkabı da elbisesine eşlik ediyor.

2 yorum: