VIKTORIA`nın COOL ŞIKLIĞI

  Victoria Beckham yine karşımıza çok sade, klasik ve cool bir halde çıktı. Kollarını kıvırarak ayrı bir hava verdiği beyaz Jil Sander Navy gömleği, uzun siyah Maison Martin Margiela eteği, kendi koleksiyonundan çantası, vazgeçemediği güneş gözlüğü ve siyah Gıuseppe Zanotti`nin fall 2012 koleksiyonundan seçtiği botları...


     Victoria Beckham daha sonraki gün ise kendi koleksiyonundan seçtiği kıyafetle şıklığını sürdürdü. Victoria by Victoria Beckham fall 2012 koleksiyonundan seçtiği pudra, gömlek yakalı elbisesini Lanvin ayakkabılarıyla tamamladı. Bu arada yakadaki kuğularda gözümden kaçmadı. Ama koleksiyonda pudra renkte ki elbisede kuğu baskısı yoktu o yüzden siyah renginide sizlerle paylaştım...."

Beyaz Günlerim : Vogue Rusya TemmuzTrendimiz : KISA ÜSTLER


   Karın bölgesini açıkta bırakan kısacık üstler, karın kısmında pencereleri olan elbiseler sezonun en iddalı kıyafetleri. Ancak bu trendi uygulayabilmek için sıkı karın kaslarına sahip olmak gerektiği ortada...Fakat siz hem bu trenden vazgeçmem hemde sıkı karın kaslarım yok diyorsanız, kısa üstlerin içene beyaz atletler giyebilir yada Iceberg`in defilesinde gördüğümüz gibi üzerine transparan bluzler tercih edebilirsiniz..."

PRADA
VERSACE

NINA RICCI

HELMUT LANG 
ICEBERG

OSCAR DE LA RENTA

MISSONI
D&G

EMİLİO PUCCI- KIM KARDASHIAN ,GWYNETH PALTROW

DOLCE&GABBANA- SELENA GOMEZ

RIHANNA

DOLCE&GABBANA- MIRANDA KERR

JASON WU

DONNA KARANTOPSHOP