Premier Stili : Emma Stone

    Önümüzdeki ay Vogue dergisinin kapağında olması ve yeni filmi nedeniylede hayli gündemde olan Emma Stone The Amazing Spider - Man`ın premierinde birbirinden şık kıyafetler giydi. Tercihlerini 2013 kış koleksiyonlarından seçen Emma İlk olarak Gucci giydi. Daha sora Dolce & Gabbana`nın çiçekli elbisesini seçti. Bir kez daha siyah seçimde bulunarak Elie Saab`tan zarif bir tulum seçti. Ertesi gün ise Christian Louboutin ayakabılarını bordo renkteki Roksanda Ilincic elbisesiyle tamamladı. Daha sonra Anderw GN marka elbisenin defilede olmayan beyaz rengini tercih etti..."

GUCCI
Dolce & Gabbana

Elie Saab
Roksanda Ilincic

Christian Louboutin

Andrew GN

Yaz Ortasınada Sonbahar Esintisi : ELLE RUSYA HAZİRAN


Yeni Trendimiz : DOĞADAN DESENLER


Tropik ormanlar, gün batımı, denizin dalgaları kart postalı anımsatan halleriyle kumaşlara uyarlandı. Desenler çok karmaşık gibi gelebilir, ama aslında huzur verici... Özelliklede şifon ve benzeri kumaşlarda kullanıldıklarında. Bu akımda önemli olan desenlerin karmaşasına kapılmayıp en sade şekilde kullanmak..."


Dries Van Noten

Dolce & Gabbana
Gabriele Colangelo

Suno NY
4G by Gızıa

Warehouse

Stella McCartney

Dries Van Noten
H&M
ALTUZARRA

Mary Katranzou

H&M


Jımmy Choo

Lady Gaga`nın Sidney Şıklığı


Lady Gaga dün Sidney`de Atieler Versace 2012 yaz koleksiyonundan en beğendiğim kıyafeti giymiş. Hal böyle olunca bende blogda paylaşmadan edemedim. Yeşil saçları, yüksek topukları ve retro gözlüğüyle elbisesini tamamlamayı tercih eden Gaga hiçde fena olmamış..."

Miranda Kerr for Numéro Tokyo June 2012