Premier Stili : KRISTEN STEWART

    Twilight serisinin son filmi Breaking Dawn`ın güzel yıldızı Kristen Stewart farklı şehir ve ülkelerde düzenlenen galalara şıklığı ve tarzıyla damga vurdu. Genellikle Balenciaga markasını tercih eden Stewart bu kez öyle yapmadı. Zuhair Murad`tan transparanlıyla ön plana çıkan bej tonlarında elbise ve Jimmy Choo`dan apartısız bir ayakkabı tercih etti...


      Berlin premierinde ise tercihi kırmızı halının vazgeçilmez bir diğer markası Elie Saab`ı tercih etti. Fakat bu kez dore elbisesini daha iddalı kombinleyerek siyah Christian Louboutin botlarıyla tamamladı.

     Galba Kristen`ìn Balenciaga`dan sonra ki favori markası Zuhair Murad olucak. Çünkü tekrar aynı markadan yine transparan ve sırt dekolteli ışıltılı bir tulum tercih ediyor. Ayakkabı seçmini de Cristian Louboutin`den yana kullanarak bir nevi kıyafetine gölge düşürmek istemiyor.

     Madrid`de ise Julien Macdonald`ın önümüzde ki yaz koleksiyonundan monokrom ve gösterişli bir yakaya sahip elbise tercihinde bulunarak Jerome C. Rousseau marka ayakkabıyla tamamladı.
     Son durakları ise yine Madrid`teki galaydı. Burada kendi için özel olarak hazırlanan ve rengiyle oldukça dikkat çeken Christian Dior bir elbise tercih Kristen Barbara Bui ayakkabılarla kombinini tamamladı..."
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder