Ünlü Annelerden Annelik Hakkında :

Annelik ünlü ünsüz fark etmeden yaşanan bir duygu, ünlü annelerin demeçlerinde buna bir kez daha tanık oluyoruz. Spot ışıklardan uzak kaldıklarında nasıl bir anne olduklarını anlatıyorlar..."


İkiz annesi JENİFFER LOPEZ :

 "Son dönemde Güzel ve Çirkin`e taktılar. Defalarca izliyoruz. Alvin ve Sincaplar`ı ise 700 kez izlemişimdir.Size ezbere repliklerini söyleyebilirim. Bu tam bir çılgınlık değil mi ? Aslında anneliğin, bir kadını bilgeliğe ulaştırıcak tek şey olduğunu düşünüyorum.Hayata bakış açınız inanın çok değişiyor.Max son günlerde her ne kadar her önüne geleni fırlatıyor olsa bile, çocukların inanılmaz, akıllı, sevgi dolu ve tatlı olduklarını düşünüyorum ve onlarla gurur duyuyorum."


19 yaşında anne olan ve şimdi üç cocuk sahibi NATALIA VODIANOVA :

"Benimki anne olmak için doğru zamanlamaydı. Genç anne olduğum için hiç pişman değilim. Zaten hep anne olmak isteyen biriydim ve anneliğe tamamen hazırdım. Annelik bana, ihtiyacım olan şeyi, hayata farklı açılardan bakabilmeyi öğretti..."


Dört çocuk sahibi HEIDI KLUM :

"Elbette değerlerim hala aynı ama kesinlikle biraz daha duruldum diyebilirim. Anne olduktan sonra, kariyerim için risk oluşturabilecek fotoğraflar bile çektirmemeye dikkat ediyorum. Felsefem anneliğin her anından keyif almak ve çocuklarımı büyütürken stresten uzak durmak. Annelik gerçekten inanılmaz bir deneyim..."


İkinci çocuğunu yeni dünyaya getiren JESSICA ALBA :

"Bebeğim uyurken arkadaşlarımı eve çağırıyorum evde küçük çaplı dans partileri veriyoruz.Kızlarla birlikte vakit geçirmek, "bebeğim beni kısıtlıyor" fikrinden beni uzaklaştırıyor.İşimi yaparken ise, dünyadaki en iyi annenin kendim olduğumu düşünüyorum. Arkadaşlarımdan daha şanslıyım, onlar tüm gün çocuklarından ayrı kalmak zorunda ama ben kızımı sete getirebiliyorum. Beni en iyi tanımlayan kelime kesinlikle aktrislik değil, annelik. Sonra da evlat olmak, eş olmak."


Bir kız üç oğlan annesi VICTORIA BECKHAM :

" Spot ışıklarından uzak kaldığımda, ben de gayet sıradan bir anneye dönüşüyorum.  Çocuklarımla ilgilenmek, onları okullarına götürmek ve onlara evde yemek yedirmek hayatta en keyif aldığım şeyler."


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder