Her Kadının Sahip Olması Gereken Şeyler :

   Sizde görünümünüze özen gösteriyor ve sık sık dolabınıza yeni parçalar ekliyorsanız, işte size her kadının sahip olması gereken; hiç eskimeyen tüyolar :

Vintage Parçalar : Döneminin nadide parçalarını bu yüzyılda kullanmak, yaşanmışlığını hissedebilmek büyük bir ayrıcalık olsa gerek.
Portföy Çantalar : Genellikle gece hayatında kullanılan ve artık gün ışığı gören, şıklığınıza şıklık katıcak olmazsa olmaz aksesuarlardandır.
Kol Saatleri :Zamansız aksesuarların şıklığınıza katacağı değer bir başka olucaktır. Kalitesi ve tarzıylaysa paha biçilmez bir tamamlayıcı.
Şapkalar : Her dönemin en gözde aksesuarlarındandır. Taktığınız anda farklı biri olabilir, bambaşka bir yere gidebilirsiniz.


Ceketler : İyi kesimli bir ceket, özellikle süpriz havaların olduğu dönemlerde hem şıklığı hem tarzı hem de rahatlığıyla gardırobunuzun temel parçaları arasında.
Yüksek Topuklar : Seksi bir elbise kadar seksi gösteren başka bir şey varsa o da bir çift yüksek topuklu ayakkabıdır.Bacaklarınızın uzun görünmesi bu aksesuarların elindedir. Özelllikle de ten renginizle bütünleşen stilettoları tercih ettiğinizde mucizeler yaratır.
Kolye ve Yüzükler : Aksesuarların güçüne inanın tek parçayla bile tarzınızı baştan yaratabilirsiniz.
Korse İç Çamaşırlar : Dünyaca ünlü yıldızların bile zavgeçilmezi olan bu ürünleri sizde mükemmel hatlara sahip olmak için kullanabilirsiniz.
Babet Ayakkabılar : Kendinizi rahat ve özgür hissettiğiniz zamanlar da şıklığınızdanda vazgeçmek istemiyorsanız süper bir seçim.
Jean Pantolonlar : Günlük hayatın baş taçı jean pantolonları hemen her parçayla ve tüm renk seçnekleriyle kombin edebilirsiniz.
Opak Çorap : Tam anlamıyla bir kurtarıcıdır.Solgun Renkli bacaklarınızı bu şekilde kamufle edebilir, Giysilerinize görede parlak veya tam mat olanı tercih edebilirsiniz.
Bakım Çantası : İçerisinde maskara, göz altı kapatıcısı ve birazda fondöten varsa istediğiniz saate kadar uykusuz kalabilirsiniz.
Güneş Gözlükleri : Mevsim farkı olmaksızın kullanılan gözlükler, etrafa bakış açınızı değiştiricek.
Saç Maşaları : Aslında saç maşaları için evdeki saç stilitslerimiz diyebiliriz. Ayrıca seramik teknolojisine sahip maşalar, klasik maşadan daha ince bir forma sahip olduğu için saça normalden daha hızlı şekil veriyor.
Basic Tsirtler : Her an elimizin altında bulunması gereken bir kurtarıcı..."

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder